Trenutno aktivnih Gostiju: 247 


Designed by:
SiteGround web hosting Joomla Templates
©2010 Župa Presvetog Trojstva - Ludbreg |CMS: Joomla! | Base design: Siteground | Razvoj: Almahor Studio |
Oproštaj s kapelanom velečasnim Ivicom Cujzekom
Utorak, 02 Rujan 2014 21:07

U nedjelju 31. kolovoza na kraju euharistijskog slavlja župljani naše župe oprostili su se od kapelana velečasnog Ivice koji je dvije godine služio u našoj župi, a sada mu je povjerena nova služba odgojitelja u Nadbiskupskom bogoslovnom sjemeništu u Zagrebu. Riječi zahvale za nesebično i iskreno služenje svim župljanima izrekao je župnik mons. Josip Đurkan. U ime župljana riječi zahvale za sve što je učinio oko duhovne izgradnje svakog župljanina izrekao je župni odbornik Zdravko Prepolec.

Osobito je istaknuo otvorenost velečasnog Ivice prema svakom čovjek te iskreno svjedočenje vjere i poniznosti duha.
Riječi zahvale župljanima s kojim je surađivao izrekao je i velečasni Ivica te sve zamolio za oproštenje ako je koga po ljudskoj slabosti uvrijedio te obećao iskrene molitve za župljane naše župe.
Bože, obiljem svojih milosti prati i dalje našeg kapelana velečasnog Ivicu u novom povjerenom mu poslanju kako bi svjedočanstvom života, pronicljivošću srca te iskrenom riječju bio mladim naraštajima putokaz u njihovom odrastanju u vjeri i svećeničkom pozivu.